Poznaj najlepsze strategie gry Book of Ra

Book of RaBloghttps://book-of-ra.pl/blog/current-urlPoznaj najlepsze strategie gry Book of Ra
Poznaj najlepsze strategie gry Book of Ra

Book of Ra to jedna z bardziej znanych propozycji maszyn do gier typu jednoręki bandyta. W dobie Internetu wielu fanów tego tytułu przeniosło się do świata komputerowych symulatorów, ale miłośnicy tradycyjnych automatów nadal mogą znaleźć wersję naziemną w wielu kasynach i salonach gier. Jakie są strategie ułatwiające wygraną?

Charakterystyka gry Book of Ra

Oprawa graficzna gry Book of Ra nawiązuje do starożytnego Egiptu, co wpłynęło na tak pozytywny jej odbiór wiele lat temu. Symbole zamiast klasycznych owoców czy cyfr przedstawiają hieroglify i inne obrazki nawiązujące do kultury egipskiej. Gra występuje w dwóch wariantach – klasycznym oraz odnowionym, znanym jako wersja Deluxe.

Gra składa się z pięciu bębnów i dziewięciu linii wygrywających, natomiast wersja Deluxe posiada dziesięć linii. Gracz wygrywa, jeżeli uzyska od trzech do pięciu takich samych symboli. Głównym „skarbem” jest tytułowa Księga Ra – uzyskanie ich trzech oznacza premię wynoszącą nawet dziesięć darmowych rozgrywek (spinów).

Celem każdego gracza jest wygranie jak najwięcej przy jednoczesnym zminimalizowaniu strat. Fani gry Book of Ra na całym świecie opracowali sporo strategii, porad i tricków, które nie zagwarantują ci pewnej wygranej, ale mogą pomóc osiągnąć zysk:

  • Stopniowo powiększaj stawkę.
  • Poluj na darmowe spiny.
  • Zawsze graj w polecanych i bezpiecznych kasynach.
  • Ustal sobie limit i go przestrzegaj.

Więcej o strategiach gry w Book of Ra

Szansa na wygraną w grze Book of Ra, tak samo, jak w każdej grze typu jednoręki bandyta, wynosi 50:50. Przyjmując odpowiednią strategię i trzymając się jej, możesz jednak pomóc szczęściu.

Stopniowo powiększaj stawkę

Wylosowanie pięciu identycznych symboli w linii wygrywającej oznacza sukces. Według wielu doświadczonych graczy kasynowych w Book of Ra dobrze jest zaczynać powoli i stopniowo, obstawiając najpierw mniejsze kwoty i mniej linii. Jeżeli zauważysz, że zyskujesz pomniejsze wygrane – to może być dobry moment na podwojenie stawki. Zacznij od aktywowania pięciu linii i stopniowo zwiększaj tę liczbę, jeżeli czujesz, że nieźle ci idzie.

Poluj na darmowe spiny

Darmowe spiny w Book of Ra oferują spore wygrane przy mocno zmniejszonym nakładzie kosztów włożonych w grę. Szanse zyskania ich zwiększą się, jeżeli będziesz obstawiać niskie kwoty i aktywować tylko pięć linii wygrywających. Jeżeli uzyskasz trzy symbole z tytułową Księgą Ra – zapewnisz sobie możliwość dużej wygranej dzięki darmowym rozgrywkom.

Zawsze graj w polecanych i bezpiecznych kasynach

Nieważne czy grasz w Book of Ra w tradycyjnym kasynie, czy online – zawsze wybieraj takie miejsca, które cieszą się dobrą reputacją wśród klientów. Poszukaj opinii w Internecie, zajrzyj na grupy czy fora poświęcone salonom gier i symulatorom, porozmawiaj z innymi entuzjastami tego typu rozrywki. Dzięki temu unikniesz sytuacji, w której zostaniesz oszukany przez nieuczciwą i „ustawioną” grę.

Ustal sobie limit i go przestrzegaj

Dobrym sposobem na zwiększenie potencjalnego zysku z gry Book of Ra jest trzymanie się planu. Ustal sam ze sobą, ile razy dziennie możesz zagrać i nie przekraczaj tej liczby. Jeżeli osiągniesz swój limit gier – zrób sobie przerwę do końca dnia. Nawet jeżeli wiele razy przegrałeś, zamknij grę i wróć ponownie następnego dnia. Dzięki temu unikniesz wpadnięcia w hazardowy wir przynoszący więcej strat niż zysków.