Czym jest Book of Ra i dlaczego ten slot jest tak opłacalny?

Book of RaBloghttps://book-of-ra.pl/blog/current-urlCzym jest Book of Ra i dlaczego ten slot jest tak opłacalny
Czym jest Book of Ra

Book of Ra to jednoręki bandyta od Novomatic, którego fabuła została osadzona w Egipcie, gdzie razem ze znanym filmowym bohaterem Indianą Jonesem wyruszamy na poszukiwanie skarbów we wnętrzach piramid. Jest to obecnie jeden z najpopularniejszych slotów dostępnych na rynku. Jest to też ciekawa opcja ze względu na dużą ilość funkcji i rundy bonusowe. Co więcej, gra ma wysoki stosunek wygranych na poziomie 96,99%, a to czyni ją jedną z najbardziej opłacalnych gier tego rodzaju. 

Book of Ra - informacje o grze

Akcja Book of Ra rozgrywa się w starożytnym Egipcie, a naszym zadaniem jest odnalezienie tytułowej, mitycznej księgi Ra. Automat ma 5 bębnów oraz do dziewięciu linii wypłat.Naszym celem jest skompletowanie tych samych symboli w danej płatnej linii w kombinacji 2, 3, 4 lub pięciu.

Symbolami, jakie zobaczymy w grze, są:

  • 10, J, Q, K, A,
  • fioletowy skarabeusz,
  • złoty posążek skrzydlatej bogini Izydy,
  • złota księga Ra,
  • złoty sarkofag faraona,
  • symbol odkrywcy - Indiany Jonesa.

Złota księga Ra pełni w Book of Ra aż trzy funkcje: Scatter, Wild i Bonus. Po wylosowaniu 3 takich symboli rozpoczyna się runda bonusowa. Otrzymujemy też 10 darmowych spinów i dodatkowy symbol, który będzie użyty w grach bonusowych. Dodatkowo, układ z niej zbudowany nie musi być położony na linii wypłat, żebyśmy mogli wygrać. 

Księga Ra zastępuje też inne symbole standardowe i pozwala nam na stworzenie najkorzystniejszej kombinacji. Symbol ten posiada również tryb Gamble, który podwaja naszą wygraną.

Żeby rozpocząć rozgrywkę w Book of Ra, musimy na początku ustalić liczbę aktywnych linii oraz wysokość zakładu na każdą z nich i możemy zaczynać, posługując się przyciskami zaczerpniętymi z prawdziwego automatu. 

Book of Ra -  graj, żeby wygrać

Gra gwarantuje nam świetną zabawę i wiele godzin emocjonujących rozgrywek. W Book of Ra każde losowanie jest niezależne od siebie, a wyniki są przypadkowe i nikt nie ma na nie wpływu. 

W tej grze nie mamy co liczyć na rekordowe wygrane, ale mając szczęście, możemy się wzbogacić o kilkanaście czy kilkadziesiąt tysięcy złotych, co też jest kuszącą opcją dla wielu graczy. Z kolei najniższe wygrane wynoszą zaledwie kilkadziesiąt groszy, jeżeli otrzymamy układy składające się tylko z liter lub z samych liczb. 

Producent gry - Novomatic - oferuje swoim graczom wysoką opłacalność i wynosi ona 96,99%, a to gwarantuje nam częste wygrane.

Minimalny i maksymalny zakład w Book of Ra

W Book of Ra możemy zagrać za darmo lub za gotówkę. Jeżeli wybierzemy tę drugą opcję, możemy zdecydować się na obstawienie zakładu według naszego uznania. Warto jednak pamiętać, że: 

  • minimalny zakład wynosi 20 euro centów i żeby go obstawić, musimy ustawić kwotę 20 centów jako wartość, postawić jedną monetę na linie i wskazać tylko jedną aktywną linię wygrywającą,
  • maksymalny zakład wynosi 100 euro i żeby go obstawić, musimy ustawić kwotę 1 euro jako wartość monety, postawić 10 monet na linie i wybrać 10 linii wygrywających. 

Podsumowanie

Grając w Book of Ra, możemy być pewni, że będziemy się dobrze bawić i jeszcze mamy szansę wygrać sporo gotówki. Nie bez powodu jest to jedna z najpopularniejszych w tej chwili gier. Dlatego nie zwlekaj i już teraz wyrusz z Novomatic w pełną przygód podróż po mityczną księgę Ra.